Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

хочу купити ноутбук

+2
belanasta
lilastick91
6 користувачів

Перейти донизу

хочу купити ноутбук Empty хочу купити ноутбук

Повідомлення автор lilastick91 Сб Лип 22, 2023 8:48 am

Привіт, ребята! Чув, що ви хочете обговорити ноутбук ASUS P1512CEA-BQ1081. Я чув чимось про цей ноутбук, але не знаю всіх деталей. Може хтось розповість, що за модель і які враження ви маєте?

lilastick91
Призовник з СКВ

К-ть повідомлень : 4
Дата регистрации : 22.07.2023

Повернутися до початку Перейти донизу

хочу купити ноутбук Empty Re: хочу купити ноутбук

Повідомлення автор belanasta Сб Лип 22, 2023 2:15 pm

Привіт! Так, це новий ноутбук від ASUS. Він має 11-метровий процесор Intel Core i5, 8 гігабайт оперативної пам'яті та 512 гігабайт SSD-диск. Я купив його кілька тижнів тому на сайті https://www.moyo.ua/noutbuk_asus_p1512cea-bq1081_15_6fhd_intel_i3-1115g4_8_256f_int_noos_grey/539888.html , і мені подобається його продуктивність. Ідеальний для повсякденних завдань, таких як перегляд веб-сторінок, робота з офісними документами та перегляд відео. Також вбудована карта Intel Iris Xe Graphics дозволяє непогано грати у легкі ігри. Корпус ноутбука виконаний з якісного пластику, що дозволяє зменшити його вагу до прийнятних показників. Він досить портативний, завдяки тонкому профілю і легкому вазі. Зручно брати з собою в дорогу або на роботу.

belanasta
Призовник з СКВ

К-ть повідомлень : 3
Дата регистрации : 22.07.2023

Повернутися до початку Перейти донизу

хочу купити ноутбук Empty Re: хочу купити ноутбук

Повідомлення автор milbest Пн Лип 31, 2023 8:21 pm

Наразі немає багато інформації про це, але, за що я знаю, він оснащений 15,6-дюймовим IPS-екраном з Full HD роздільною здатністю. Це дозволить отримати гарне зображення з насиченими кольорами та глибокими чорними. IPS-панель також забезпечує широкі кути огляду, що є дуже зручним під час спільного перегляду відео або показу презентацій.

milbest
Призовник з СКВ

К-ть повідомлень : 3
Дата регистрации : 31.07.2023

Повернутися до початку Перейти донизу

хочу купити ноутбук Empty Re: хочу купити ноутбук

Повідомлення автор JeckShepard Вт Серп 29, 2023 9:04 am

Обратитесь в Эльдорадо.
JeckShepard
JeckShepard
Стрілець

К-ть повідомлень : 44
Дата регистрации : 18.10.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

хочу купити ноутбук Empty Re: хочу купити ноутбук

Повідомлення автор Rapchiks Чт Вер 07, 2023 3:40 am

Благодарю
Rapchiks
Rapchiks
Призовник з СКВ

К-ть повідомлень : 2
Дата регистрации : 07.09.2023

Повернутися до початку Перейти донизу

хочу купити ноутбук Empty Re: хочу купити ноутбук

Повідомлення автор Электровеник Ср Лист 01, 2023 12:10 am

хочу купити ноутбук
Рассмотрите все функции ноутбука - разрешение экрана, клавиатурная подсветка, наличие портов (USB, HDMI, кардридер и др.), аккумуляторное время работы и операционная система (Windows, macOS, Linux).
Выбирайте ноутбуки от известных брендов, которые предлагают гарантии и поддержку.
Установите бюджет, который готовы потратить. Ноутбуки имеют широкий спектр цен, и определение бюджета сразу сузит выбор. Вот для примера цена на lenovo legion 5 rtx 3050 https://shop.lenovo.ua/ru/category/notebooks/f_5168-6550.

Электровеник
Призовник з СКВ

К-ть повідомлень : 6
Дата регистрации : 08.02.2023
Возраст : 34

Повернутися до початку Перейти донизу

хочу купити ноутбук Empty Re: хочу купити ноутбук

Повідомлення автор Спонсорований контент


Спонсорований контент


Повернутися до початку Перейти донизу

Повернутися до початку

- Схожі теми

 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі