Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

14 жовтня 2011 року. Київ. Марш УПА

Перейти донизу

14 жовтня 2011 року. Київ. Марш УПА Empty 14 жовтня 2011 року. Київ. Марш УПА

Повідомлення автор Громенко Чт Жовт 13, 2011 3:06 am

14 жовтня 2011 року. Київ. Марш УПА 240x1810
Громенко
Громенко
СБ

К-ть повідомлень : 475
Дата регистрации : 20.09.2008
Звідки : Київ

https://oun-upa.ukraine7.com

Повернутися до початку Перейти донизу

14 жовтня 2011 року. Київ. Марш УПА Empty Re: 14 жовтня 2011 року. Київ. Марш УПА

Повідомлення автор Громенко Чт Жовт 13, 2011 3:07 am

14 жовтня 2011 року у Києві Всеукраїнське об'єднання "Свобода" проведе Марш Слави УПА із вимогами повернути звання Героїв України Степанові Бандері та Романові Шухевичу, визнати боротьбу ОУН-УПА національно-визвольною боротьбою Української нації та проголосити 14 жовтня – День створення УПА – державним святом.

Гасло Маршу: "За соціальне і національне визволення!".

Початок Маршу – о 16-00 біля пам'ятника Тарасові Шевченку, де відбудуться віче та збори депутатів місцевих рад від Всеукраїнського об'єднання "Свобода".

По завершенні маршу – святковий концерт на Михайлівській площі. У ньому візьмуть участь провідні українські рок-гурти: "КОМУ ВНИЗ", "Плач Єремії", "От Vinta", "Тінь сонця", "Рутенія".

Початок концерту – о 18-00.

Громенко
Громенко
СБ

К-ть повідомлень : 475
Дата регистрации : 20.09.2008
Звідки : Київ

https://oun-upa.ukraine7.com

Повернутися до початку Перейти донизу

14 жовтня 2011 року. Київ. Марш УПА Empty Re: 14 жовтня 2011 року. Київ. Марш УПА

Повідомлення автор Громенко Сб Жовт 15, 2011 10:58 am

14 жовтня о 16.00 у Києві розпочалося урочисте віче та збори на честь 69-ї річниці створення Української повстанської армії. Біля пам'ятника Тарасу Шевченку виступали депутати місцевих рад і народні обранці від опозиції.

Як повідомили у ВО "Свобода", близько десяти тисяч українців, які зібралися на святкування річниці заснування УПА, вимагали повернути звання Героїв України Степанові Бандері й Романові Шухевичу.

На зібранні ухвалили резолюцію з вимогами припинити політичні репресії, відправити у відставку уряд, припинити повноваження Верховної Ради і призначити нові вибори, визнати боротьбу ОУН-УПА, а свято Покрови оголосити державним.


О 18-00 розпочався Марш слави УПА. Десятитисячна колона учасників рушила від пам'ятника Тарасові Шевченку до Михайлівської площі. Гасло Маршу: "ОУН-УПА - державне визнання!".

"Захід присвячено борцям, які поклали свої життя за незалежність України. Віддати їм належну шану - святий обов'язок українців", - наголосили у прес-службі ВО "Свобода".

Марш взяв старт від пам'ятника Тарасові Шевченку, пройшов вулицею Володимирською і завершився на Михайлівській площі столиці. Там розпочався святковий концерт. У ньому взяли участь українські рок-гурти: "Кому Вниз", "Плач Єремії", "От Vinta", "Тінь сонця", "Рутенія".

У свою чергу історик з Інституту української археографії та джерелознавства НАН України Ігор Гирич вагається у питанні, чи варто давати звання Герой України посмертно.

"Постає питання, чи варто давати звання Героя людям (Степану Бандері і Роману Шухевичу - ред.), яких немає в живих. У такому випадку можна давати героя ледь не до Ярослава Мудрого. Треба чітко визначити, кому ми даємо цей орден. На Заході його дають, коли людина жива", - зазначив він.


Хоча, за словами історика, якщо вони поклали свої голови за Україну, то заслужили на це звання.

"Якщо ми не визнаємо УПА воюючою стороною, людей, які представляли національно-визвольну боротьбу, то нам треба відмовитись від української революції 1917-1921 року. У такому випадку ми взагалі повинні перекреслити бажання будувати незалежність", - підкреслив Гирич.

Він вважає, що треба відмовитись від радянських свят і створити свою українську систему. На думку історика, можливо, й не варто робити 14 жовтня всенародним святом, але воно має бути: "День створення УПА у Свято Покрови - це в принципі збіг. Оскільки Покрова була святом козацтва, то його вирішили приурочити до цієї дати. Потрібно було провести паралель між козаками і "упівцями". Немає даних, що воно було засноване саме у цей день".

14 жовтня 2011 року. Київ. Марш УПА 40490810
Громенко
Громенко
СБ

К-ть повідомлень : 475
Дата регистрации : 20.09.2008
Звідки : Київ

https://oun-upa.ukraine7.com

Повернутися до початку Перейти донизу

14 жовтня 2011 року. Київ. Марш УПА Empty Re: 14 жовтня 2011 року. Київ. Марш УПА

Повідомлення автор Громенко Сб Жовт 15, 2011 11:07 am

Звіт від Білозерської:

Цьогорічне святкування Покрови пройшло мирно. Без сутичок з опонентами чи міліцією, з величезною кількістю людей – думаю, тисяч 10 було, а може, і більше.

Основних відмінностей цієї Покрови від усіх попередніх – дві: по-перше, знову поруч зі свободівськими майоріли прапори великої кількості інших правих партій і організацій. Так колись раніше було, але не в останні рік-два. В останні роки символіка, крім державної і червоно-чорної, була лише свободівська, а члени інших організацій брали участь у ході просто як люди і громадяни. Чи не вперше (таки вперше, мабуть) долучилася «Батьківщина» - Янукович вперто і безповоротно загнав Юлю у правий сектор. На виході з парку Шевченка люди з прапорами БЮТ навіть ішли попереду колони, що, судячи з міміки і жестикуляції (слів з паркану, з якого я знімала, не було чути), викликало незадоволення у заступника голови «Свободи» Андрія Мохника. Він переконав бютівців стати у колону, за величезним державним прапором, а не попереду нього.

Друга і головна відмінність – з’явилися соціальні гасла. Вони, звісно, були у «Свободи» і раніше, але не настільки педалювалися, як сьогодні. Раніше «соціалізм» був прерогативою молодшого покоління партійців – Андрія Іллєнка і Юрка Ноєвого, а сьогодні ці гасла чи не вперше публічно озвучив голова партії Олег Тягнибок. З підвищення біля пам’ятника Тарасу він зачитував цитати з класиків українського націоналізму та ідеологів ОУН, у яких йшлося про соціальні питання.



Ці ж цитати були написані і на великих розтяжках, які домінували над звичними «Бандера, Шухевич – герої народу! Вони воювали за нашу свободу!» і «ОУН-УПА – державне визнання!»: «За заборону торгівлі і спекуляції землею! (з програми ОУН)», «Українська націократична держава є державою нації та праці» (Дмитро Мирон-Орлик)», «Одна, єдина, неподільна від Карпатів аж до Кавказу самостійна, вільна, демократична Україна – республіка робочих людей! (Микола Міхновський)», «Соціяльна революція є невід’ємний елемент національно-визвольної революції (Петро Полтава)», «Націократія лишалася б утопією, коли б націоналізм не спромігся оперти її на здорових соціально-економічних підставах (Микола Сціборський)», «ОУН-УПА сильні тим, що вони боронять всебічних інтересів народних мас (Ярослав Стецько)», «Без національної революції немає соціальної (Ярослав Стецько)», «В основі соціального ладу мусить бути соціальна справедливість (Ярослав Стецько)», «ОУН змагає до народоправства і соціяльної справедливости (Степан Бандера)», «Ми, бандерівці, борці за інтереси працюючих мас! (Петро Полтава)» тощо.

А гаслом усього маршу було - "За соціальне і національне визволення!" – соціальне навіть попереду національного. Молодці свободівці, розуміють, що до ідей, навіть найпрекрасніших, наші розчаровані люди байдужі, їх значно більше цікавить добробут власної родини.

----

БАГАТО ФОТО ТА ВІДЕО.http://bilozerska.livejournal.com/
Громенко
Громенко
СБ

К-ть повідомлень : 475
Дата регистрации : 20.09.2008
Звідки : Київ

https://oun-upa.ukraine7.com

Повернутися до початку Перейти донизу

14 жовтня 2011 року. Київ. Марш УПА Empty Re: 14 жовтня 2011 року. Київ. Марш УПА

Повідомлення автор Спонсорований контент


Спонсорований контент


Повернутися до початку Перейти донизу

Повернутися до початку

- Схожі теми

 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі