Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Студія дизайну

3 користувачів

Перейти донизу

Студія дизайну Empty Студія дизайну

Повідомлення автор kuran Пт Лип 26, 2024 11:43 am

Після переїзду в новий будинок, я зрозумів, що не можу самостійно впоратися з дизайном інтер'єру. Виникає питання: де знайти студію, яка допоможе реалізувати мої ідеї? Може хтось порекомендує перевірене місце?

kuran
Стрілець

К-ть повідомлень : 15
Дата регистрации : 07.04.2024

Повернутися до початку Перейти донизу

Студія дизайну Empty Re: Студія дизайну

Повідомлення автор Luter90 Нд Лип 28, 2024 7:31 am

Мрія про зміни у нашому заміському будинку надихнула мене звернутися до студії дизайну. Їхній підхід до поєднання сучасності та традиційних технік справив враження. Якщо потрібно, то архітектурне портфоліо студії   можна https://makhnostudio.com/uk/studio/portfolio/architecture/ тут подивитись.Вони використовують автентичні матеріали, що надають особливого характеру кожному проєкту. Я оцінила їхню здатність зберігати культурні традиції, інтегруючи їх у сучасний дизайн. Результат перевершив мої очікування: дизайн став справжнім витвором мистецтва. Студія реалізувала понад 600 проєктів у 25 країнах, що свідчить про їхній досвід і професіоналізм. Мій будинок тепер уособлює ідеальний баланс між функціональністю та естетикою.

Luter90
Стрілець

К-ть повідомлень : 40
Дата регистрации : 02.08.2022

Повернутися до початку Перейти донизу

Студія дизайну Empty Re: Студія дизайну

Повідомлення автор Theo Пт Серп 16, 2024 5:56 am

В данный момент времени наша киберспортивная сфера находиться наверное на своём среднем уровне, ведь мы еще не реализовали весь её потенциал, но я уверен, что мы близки к этому. На такие мысли меня натолкнул данный новостной портал primusart.com.ua, который очень качественно подаёт свою информацию, тем самым, я узнал много чего нового про индустрию и про тех, кто в ней задействован. Таким образом, я узнал больше про одного изважнейших игроков сферы как локально, так и глобально про киберспортивную организацию Максима Криппы - NAVI, которая вот уже как десять лет демонстрирует высший уровень на мировой арене. Всего этого не было бы, если бы не высокий уровень профессионализма, а так же действительно выдающегося управления от их владельца Максима Криппы, который внёс очень большой вклад в развитие команды. Теперь же, я знаю на много больше и могу без всяких проблем ориентироваться в информационном пространстве на наличие новостей связаных с киберспортом.

Theo
Призовник з СКВ

К-ть повідомлень : 8
Дата регистрации : 05.02.2024

Повернутися до початку Перейти донизу

Студія дизайну Empty Re: Студія дизайну

Повідомлення автор Спонсорований контент


Спонсорований контент


Повернутися до початку Перейти донизу

Повернутися до початку

- Схожі теми

 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі