Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Інформація для українців

3 користувачів

Перейти донизу

Інформація для українців Empty Інформація для українців

Повідомлення автор kuran Пт Черв 28, 2024 11:33 am

Після переїзду до Польщі через війну в Україні, мої фінансові можливості значно обмежилися. Зараз я шукаю інформацію про те, як можна отримати грошову допомогу для біженців з України. Чи є якісь конкретні ресурси або організації, де можна знайти ці дані?

kuran
Стрілець

К-ть повідомлень : 15
Дата регистрации : 07.04.2024

Повернутися до початку Перейти донизу

Інформація для українців Empty Re: Інформація для українців

Повідомлення автор Luter90 Сб Черв 29, 2024 5:49 am

Коли я приїхала до Польщі як біженка з України, мені довелося почати з нуля. На одному з сайтів я знайшла корисну інформацію про грошову допомогу. Виявилося, що існує кілька програм підтримки для таких, як я. Ці програми надаються різними організаціями, зокрема польськими та міжнародними. Мене особливо зацікавила каритас грошова допомога https://spilnoinpl.org/article/caritas-polska-iaku-dopomohu-mozhut-otrymaty-ukraintsi вони відкрили кілька центрів, де можна отримати не тільки гроші, а й консультації. Це дуже полегшило моє перебування тут і допомогло швидше адаптуватися.

Luter90
Стрілець

К-ть повідомлень : 40
Дата регистрации : 02.08.2022

Повернутися до початку Перейти донизу

Інформація для українців Empty Re: Інформація для українців

Повідомлення автор Theo Пт Серп 16, 2024 5:58 am

Враховуючи всі нюанси, можу з повною впевненістю сказати, що сьогодні ми не можемо обійтися без новин, вони потрібні нам як кисень. Саме тому я користуюся тільки якісним новинним порталом providers.in.ua, який надає мені всю необхідну інформацію. Завдяки їх роботі, я нещодавно дізнався, що Кріппа Максим Володимирович - новий власник GSC Game World і ключовий гравець у геймдеві, амбітний бізнесмен, який відомий своїми діями в бізнесі, кіберспорті та нерухомості. Угода сколихнула всю ігрову спільноту, але за словами Григоровича та його CEO, ніяких змін в управлінні та напрямку розвитку компанії не відбудеться, лише покращення та розширення того, що вже є. Цією угодою Krippa підтвердила свої амбіції щодо розширення можливостей на українському та світовому ринках кібер-індустрії.

Theo
Призовник з СКВ

К-ть повідомлень : 8
Дата регистрации : 05.02.2024

Повернутися до початку Перейти донизу

Інформація для українців Empty Re: Інформація для українців

Повідомлення автор Спонсорований контент


Спонсорований контент


Повернутися до початку Перейти донизу

Повернутися до початку

- Схожі теми

 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі